יצירת שטח משרדים ביתי אידיאלי

העבודה מהבית הפכה פופולארית מתמיד! עם עלייה במגמה זו, נראה מתאים לאנשים בבית לעבוד שיש להם מקום ייעודי בבית, ובכך למשרד הביתי.

העבודה מהבית הפכה פופולארית מתמיד! עם עלייה במגמה זו,  נראה מתאים לאנשים בבית לעבוד שיש להם מקום ייעודי בבית, ובכך למשרד הביתי.

היות והבית שלך הוא בדיוק זה, בית, זה יכול להיות קשה למצוא מקום מתאים כדי להתאים את כל מוצרי המשרד שלך בחלל ייעודי אחד. על מנת לעזור לך להתאים הכל למשרד הביתי הבאנו כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל:

עדיפות ראשונה. מה אתה צריך במשרד שלך? הכינו רשימה ובדקו אותה פעמיים.

מְלַאי. בדוק כדי לראות אילו אספקה ​​כבר בידך והשתמש בכדי לקבוע אילו פריטים תצטרך לרכוש. אל תשכח לכלול גם את ריהוט המשרד.

ניקיון וסדר. נקה את אזור המשרד שלך. הסר זבל שאינו בשימוש או עודף ותייק מסמכים חשובים במחשב באופן אלקטרוני. אתה רוצה להתחיל עם חלל עבודה מאורגן ומסודר.

עבוד עם מה שיש לך. חדר שינה משני, פינה מוזרה של חדר, חלק גדול במיוחד מחלל הסלון הם כולם דוגמאות טובות לנצל את השטח הקיים שכבר סיפק.

מיטוב סביבת העבודה. תכנן מראש, אפילו צייר פריסה במידת האפשר של המשרד הביתי החדש שלך.

שדרוג. רכשו לעצמכם רהיטים חדשים למשרד שלכם אם מה שיש לכם ישן, מיושן או אפילו מכוער. אבל אל תזרקו רק את הרהיטים הישנים האלה, תורידו אותם לחנות יד שניה מקומית.

היכולת לקחת משהו וליצור משהו חדש הוא החלק המרגש בפרויקט. הנה רשימה של כמה פריטים נפוצים למשרד ביתי אשר ניתן להציב בחלל המשרד שלך.

עבודת אומנות

כִּסֵא

שׁוּלְחָן כְּתִיבָה

ארון תיוק

מנורה

משרד ביתי הוא בדיוק כמו שנאמר, משרד בתוכך. המשרד הביתי שלך צריך להיות מקום איתו נוח לך להיות בו כדי להיות פרודוקטיבי במאמצים העסקיים היומיומיים שלך בבית.

דילוג לתוכן