כורסאות המתנה – יש בשביל מה לחכות

מחפשים אחר כורסאות המתנה איכותיות ומעוצבות לסביבת העבודה?  זה הזמן לדעת הכול על בחירת מערכות ישיבה לפינת ההמתנה.

פינות המתנה הן הגדרה כוללת לאזורי ישיבה המיועדים לצרכי המתנת לקוחות במשרדים, קליניקות, מרפאות שיניים וכדומה. אזורי ישיבה אלו ממוקמים ברוב המקרים אל מול עמדת הקבלה/מזכירות הראשית בשטח המשרד או הקליניקה/מרפאה, וגודלם נקבע בהתאם לגודל המיועד לצורך כך ובהתאם למספר עמדות ההמתנה הנחוצות לכם.

אבזור פינות המתנה – מה חשוב לדעת?

אבזור עמדות/פינות ההמתנה מתאפשר באמצעות מספר מגוון רחב של מערכות ישיבה וביניהן: שולחן וכסאות בר, ספת ישיבה דקורטיבית, כורסאות המתנה מעוצבות וספסלי ישיבה דו/תלת מושבי. כאשר ניגשים לאבזר את פינות ההמתנה ישנם מספר דגשים אליהם חשוב ומומלץ להתייחס וביניהם:

  • גודלה של פינת ההמתנה
  • מספר עמדות הישיבה הנחוצות לכם
  • תדירות השימוש בפינת ההמתנה על ידי הלקוחות
  • משך זמן ההמתנה הממוצע

וכמובן, הסגנון העיצובי של הקליניקה/משרד/מרפאה וכדומה.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים מערכות ישיבה לפינות ההמתנה?

אין זה משנה אם אתם רוכשים כורסאות המתנה, ספות ישיבה או כסאות אורח לפינת ההמתנה המשרדית, ישנם מספר נושאים אותם חשוב שתבדקו וביניהם: חומרי הגלם מהם מיוצרת מערכת הישיבה, כושר נשיאה ורמת הגימור. כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של פתרונות ישיבה לפינות ההמתנה המשרדיות הכוללים בין היתר: כסאות אורח, כורסאות המתנה, ספות ישיבה דקורטיביות, כסאות בר וספסלי ישיבה מעוצבים. מוצרים אלו מיוצרים מחומרי גלם שונים כגון: עץ מעובד או עץ מלא, מתכת ואלומיניום, כאשר כורסאות וספות ישיבה משלבות בתוכן מערכות ריפוד המיוצרות מ- עור/בד.

כורסאות המתנה דקורטיביות 

מבין כל פתרונות האירוח המוצעים לכם לפינות ההמתנה המשרדיות, כורסאות ההמתנה הן פריט הריהוט האקסקלוסיבי ביותר, וככאלו, כורסאות המתנה זוכות לחידושים עיצוביים ההופכים אותן לפריטי ריהוט דקורטיביים ונוחים במיוחד. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של עיצובי כורסאות המתנה, דבר המאפשר לכם לבחור כורסאות בסגנון עיצובי המועדף עליכם ביותר והמותאם ביותר לעיצוב הכללי של המשרד. סגנונות העיצוב השונים של כורסאות ההמתנה כוללים בין היתר: כורסאות בעיצוב כפרי, כורסאות המתנה בעיצוב מודרני, כורסאות בעיצוב אלגנטי וייצוגי, כורסאות בעיצוב רטרו וסגנונות עיצוב נוספים. כורסאות המתנה דקורטיביות יכולות להתאים לכל פינת המתנה ייעודית בכל גודל, לרבות, לאונג'ים בהן ניתן להציב מספר כורסאות בעיצוב אחיד ובצבעים שונים.

5 טיפים שימושיים לתחזוקת כורסאות המתנה לאורך זמן

רכשתם כורסאות המתנה נוחות ומפנקות לסביבת העבודה? זה הזמן למספר טיפים שימושיים שיסייעו לכם לשמור על איכות הכורסאות לאורך זמן.

  1. עשו שימוש בחומרי ניקוי מתאימים בלבד – על מנת לשמור על כל פריט ריהוט משרדי מעוצב או אחר העומדים לרשותכם, חשוב להפקיד על ניקיונם באמצעות חומרי ניקוי מתאימים לחומרי הגלם מהם הם מיוצרים, ולכן, אם מדובר בכורסאות המתנה מעור ו/או בד, חשוב לעשות שימוש בתכשירי ניקוי המותאמים לסוג הריפוד.  במידה ומדובר בכורסאות המשלבות בתוכן חומרי גלם כגון עץ, אלומיניום וכדומה, מומלץ לעשות שימוש במטלית לחה (מגבון) לצורך ניקוי כללי של דפנות הכורסא.
  2. הימנעו מחשיפת הכורסאות לשמש – במידה ועמדת ההמתנה שלכם ממוקמת אל מול ויטרינה ו/או חלון גדול דרכו חודרים קרני השמש אל חלל המשרד, הקפידו על תליית וילון או כל אמצעי הצללה אחר, וזאת על מנת להגן על כורסאות ההמתנה מפני חשיפה לשמש ישירה, דבר העלול להשפיע על נראות הכורסאות.
  3. אל תהפכו את כורסאות ההמתנה למשטחי אחסון – מכיוון שעמדות ההמתנה ממוקמות ברוב המקרים בכניסה למשרד, בחלק מהמשרדים קיימת נטייה להניח עליהם דברי דואר וחבילות שונות המתקבלות במשרד ו/או להניח עליהם קלסרים וכדומה בדרכם של העובדים החוצה ו/או כאשר הם נכנסים למשרד. הימנעו מכך והבטיחו לעצמכם עמידות לאורך זמן.
  4. בדקו את מצבן של הכורסאות מעת לעת – כורסא עם רגל מתנדנדת עלולה להוביל לפציעת גוף של אחד/אחת מהאורחים שלכם ואף לתביעות מיותרות, ולכן, קיימת חשיבות רבה לכך שתבדקו את מצב הכורסאות מעת לעת ותוודאו שהן אינן רעועות.
  5. הפקידו לנקות כתמי לכלוך מייד עם היווצרותם – כתמי קפה וכדומה עלולים להופיע באופן תדיר על כורסאות המתנה במידה ואתם מגישים לאורחים שלכם קפה או כל משקה חם אחר כאשר הם ממתינים לפגישה בשטח המשרד, ולכן, חשוב להפקיד על ניקוי כתמי קפה וכדומה מייד עם היווצרותם.

זכרו – כורסאות המתנה נוחות, מפנקות ונקיות משדרות מסר לא מודע לאורחים שלכם ולכן חשוב ומומלץ לרכוש כורסאות איכותיות לפינת ההמתנה ולהפקיד על ניקוי יסודי שלהן באופן תדיר בהתאם להיקף השימוש בהן.

דילוג לתוכן