כיצד שטח המשרד שלך יכול להוביל לפריון טוב יותר

איך נראה משרד אידיאלי? האם הוא מורכב משורות ושורות של תאים זהים עם דבורי פועלים קטנטנות שמתרפקות על המקלדות שלהם? או שמא מדובר במרחב יצירתי עם מקום לתנועה,

איך נראה משרד אידיאלי? האם הוא מורכב משורות ושורות של תאים זהים עם דבורי פועלים קטנטנות שמתרפקות על המקלדות שלהם? או שמא מדובר במרחב יצירתי עם מקום לתנועה, כסאות נוחים והרבה אור טבעי? אפשרות מספר שתיים נשמעת לנו טוב יותר.

החדשות הטובות הן שמקומות עבודה מודרניים רבים מתחילים לראות גם את האור, ועוברים לעיצובי משרדים שגורמים לך להרגיש טוב להיות שם.

אז איך נראה המשרד החדש והנפלא הזה של העתיד? ראשית, הוא בנוי תוך התחשבות בצרכי העובד. פעם זה היה שלקופירייטרים, מעצב גרפי והמנכ"ל היה אותו מרחב עבודה בסיסי: שולחן, כיסא, מחשב (כמובן שהמנכ"ל הוא קצת יותר גדול ונחמד). במשרד המודרני, סביבת העבודה של הקופירייטרים עשויה להיראות שונה לחלוטין מזו של המעצב הגרפי או המנכ"ל בהתחשב בצרכים השונים שלהם.

שטחי משרדים חדשים אלה בנויים גם לשיתוף פעולה. תאים זעירים וחדרי ישיבות נוקשים לא עושים הרבה כדי לעורר חדשנות, נכון? שיתוף פעולה נהדר עשוי לקרות בשולחן ועידה, אבל זה יכול לקרות גם בישיבה על כיסאות נוחים או על כסאות בר. מעצבי משרד יוצרים כעת סביבות עבודה ייחודיות עם מחשבות על סביבות מגוונות אלה.

בחללי משרדים מודרניים יש יותר איזון בין חללי עבודה פרטיים לחללים פתוחים ומשותפים.

צפו לראות שילוב של חללי עבודה בלתי פורמליים המיועדים לנוחות ואזורי שיתוף פעולה רשמיים יותר עם ישיבה פתוחה וריהוט רב תכליתי. גם פרטיות חשובה.

משרדים שהורכבו בעבר מתאים לא אישיים מציעים כעת קירות זזים שיכולים לספק שכבה נוספת של פרטיות, או מחיצות רצפה תקרה הניתנות לסגירה ועדיין לאפשר לאור טבעי לסנן את החלל.

מעצבי משרדים מכירים כיום בחשיבות של קרבה פיזית לאנשים שאיתם אנו עובדים לרוב, ועיצוב המשרדים המודרני משקף זאת. העובדים ימוקמו קרוב יותר לציוד ולמרחב שהם זקוקים לו ביותר.

זה הגיוני שעובד שתפקידו דורש שיתוף פעולה יהיה בעל גישה נוחה למרחב העבודה הפתוח, נכון? לחלל המשרדים המודרני יש השפעה חיובית על בריאות העובדים במספר דרכים. ראשית, הרגשה טובה משפיעה ישירות על רמת הפריון.

כאשר עובדים מרגישים טוב עם המרחב בו הם עובדים, הם מוצאים מימוש גדול יותר בעבודה עצמה, מה שבא לידי ביטוי באיכות המוצר המיוצר.

רהיטים וחללים ארגונומיים מובילים לעובדים נוחים יותר, המפחיתים את המתח הפיזי של ישיבה ליד שולחן וכיסא נוקשה כל היום.

יישום נוהלי עיצוב משרדים מודרניים יותר הגיוני לעסקים.

עובדים מאושרים מגיעים לעתים קרובות יותר, לוקחים פחות ימי מחלה מאלה שאינם מאושרים או לא מומשו בעבודתם. זה חוסך באופן ישיר כסף לחברה ומוביל להגדלת התפוקה בטווח הארוך.

 חלל משרדים מודרני מטפח סביבת עבודה תומכת. כאשר לעובדים יש בחירה באיזה שטח הם ישתמשו וכיצד הם ישתמשו בו, הם מרגישים תחושת עצמאות ויש להם יותר חלק מההצלחה של החברה.

דילוג לתוכן