5 פתרונות אחסון מעולים למשרד שלכם

פתרונות אחסון הם הגדרה כוללת למגוון רחב של אמצעי אחסון מתקדמים המאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו לנצל באופן טוב יותר את גודל החלל העומד לרשותו, כאשר פתרונות האחסון המתקדמים מיועדים גם לצרכי אחסון בסביבת המגורים וגם לצרכי אחסון בסביבת העבודה המשרדית. בעמוד שלפניכם, ריכזנו עבורכם רשימה של חמישה פתרונות אחסון אופטימאליים לסביבת העבודה המשרדית.

1. ארונות משרדיים עם מדפים מתכווננים

הארונות המשרדיים המגיעים עם מערכת מדפים מתכווננת, מהווים כיום את אחד מאמצעי האחסון היעילים ביותר לכל סביבה משרדית בה קיים הכרח להצבת ארונות משרדיים. ארונות אלו מאפשרים לכם לנצל באופן המיטבי את השטח הפנימי של יחידת האחסון בארון וזאת בהתאמה מלאה לצרכי האחסון הנחוצים לכם מעת לעת. במידת הצורך, תוכלו לשנות את גובה המדפים ו/או להוריד או להוסיף מדפים בכל רגע נתון ובהתאם לצורך.

2. שולחן ישיבות עם תאי אחסון

שולחן הישיבות המשרדי הוא אחד ממערכות הריהוט המרכזיות ביותר בכל סביבת עבודה משרדית בה קיים חדר ישיבות שבו מתנהלות פגישות עסקיות וישיבות חשובות. אחד מאותם חמישה פתרונות אחסון למשרד הוא שולחן ישיבות דקורטיבי המגיע עם תאי אחסון המוצבים מתחת לפלטת השולחן. מספר תאי האחסון ניתן להתאמה אישית בהתאם לגודל השולחן או צרכי הלקוח, כאשר עומק המגירה נקבע אף הוא בהתאם לגודל חלל חדר הישיבות, חשוב לציין ששולחנות ישיבות עם תאי אחסון הם בדרך כלל שולחנות מלבניים או ריבועיים.

3. שטחי אחסון בהתאמה אישית

אי אפשר לדבר על פתרונות אחסון למשרד מבלי לדבר על שטח אחסון ייעודי בהתאמה אישית מלאה. שטח אחסון זה הוא ברוב המקרים מחסן שירות או כל חדר עבודה אחר אותו ניתן להסב לשטח אחסון ייעודי. חלל אחסון זה משמש בין היתר לצרכי הקמת ארכיון משרדי או לצרכי אחסון של מערכות ציוד משרדי והוא מותאם בעיקר למשרדים גדולים בהם קיים חדר שירות או חדר עבודה פנוי. תכנון ואבזור שטח האחסון מתבצע על ידי אנשי מקצוע מתחום הריהוט המשרדי, כאשר במסגרת הליכי התכנון מושם דגש על צרכי האחסון בהתאם לגודל החלל.

4. יחידות מדפים מודולאריות

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של יחידות מדפים עומדות בגדלים שונים המגיעות בעיצובים גיאומטריים מעניינים ומרשימים במיוחד. מערכות אלו מורכבות מלוחות אוניברסאליים הניתנים לשינוי בכל רגע נתון בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם.

5. מערכות אחסון פונקציונאליות ומודולאריות

פתרונות אחסון למשרד כוללים גם מערכת אחסון מודולארית המגיעה בגבהים וגדלים שונים, כאשר המודולאריות של המערכת באה לידי ביטוי בהוספה או הסרה של יחידות האחסון השונות. מערכות אלו מגיעות עם מדפים פתוחים או דלתות הזזה צירים.

לצד פתרונות האחסון המופיעים לעיל, תוכלו למצוא פתרונות אחסון נוספים לסביבה המשרדית הכוללים בין היתר: מערכת מדפים תלויה המאפשרת לכם לנצל באופן טוב יותר את משטחי הריצוף במשרד, מערכת מגירות על גלגלים ומערכות ריהוט נוספות המשלבות בתוכן פתרונות אחסון.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים פתרונות אחסון למשרד?

רכישת פתרונות אחסון למשרד מחייבת אתכם להתייחס למספר פרמטרים כגון:

  • היקף פריטי האחסון הנחוצים לכם
  • גודל המשרד העומד לרשותכם והיקף השטח אותו ניתן "לנצל" לטובת מערכות אחסון כאלו ואחרות
  • איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרים מערכות האחסון השונות
  • הסגנון העיצובי של מערכות האחסון והתאמתו לסגנון העיצובי הכללי של סביבת העבודה המשרדית
  • אופן הרכבת מערכות האחסון ועלויות ההובלה וההתקנה במידת הצורך
  • טיב והיקף האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה

על מנת להבטיח לעצמכם פתרונות אחסון באמצעות ריהוט משרדי יוקרתי ומעוצב המותאמים גם לכל צרכי האחסון שלכם, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי מקצוע מענף תעשיית הריהוט המשרדי וזאת על מנת להיחשף לכל פתרונות האחסון המתקדמים ביותר בענף ועל מנת ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה מקצועיים בכל הנוגע לתכנון שטחי האחסון הנחוצים לכם בסביבת העבודה המשרדית. כמו כן, אנו ממליצים לכם להיחשף לכמה שיותר פתרונות אחסון ולהתרשם מאפשרויות האחסון המוצעות לכם בכל מערכת אחסון כזו או אחרת.

רוצים להיחשף למגוון רחב של פתרונות אחסון למשרד המתאפיינים במראה דקורטיבי ושיקי? עיינו באתר שלנו וצפו במספר פתרונות אחסון למשרד היכולים להפוך כל סביבה משרדית לסביבת עבודה מסודרת יותר, פונקציונאלית יותר ומעוצבות הרבה יותר.

דילוג לתוכן